Later op de avond kon de veroorzaker in een woning in Klazienaveen aangehouden worden.
Later op de avond kon de veroorzaker in een woning in Klazienaveen aangehouden worden.

Bestuurder uit Emmen rijdt keuken binnen en gaat er vandoor

VALTHERMOND – Een 25-jarige automobilist uit Emmen is zondagavond aangehouden nadat hij met zijn auto een woning aan het Zuiderdiep was binnengereden. De bewoners van het pand kregen de schrik van hun leven. De auto kwam in de keuken tot stilstand.

De bestuurder stapte hierna uit en nam de benen. De bewoners bleven ongedeerd. Een zoektocht van de politie met behulp van een politiehond en een heli leverde geen resultaat op. Later op de avond kon de veroorzaker in een woning in Klazienaveen aangehouden worden.

De man bleek onder invloed, 365 ug/l, te verkeren en zei dat hij de alcohol na de aanrijding had gedronken. Hij verklaarde zich verder niets van het ongeval te kunnen herinneren. Hij moest zich met licht letsel onder doktersbehandeling laten stellen. Het rijbewijs van de man is ingenomen.

 

 

Artikel geplaatst door Marita de Jong op 6-02-12 11:10.

Gerelateerd nieuws

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg Ter Apeler Courant via:
Advertentie
advertentie
Advertentie